Kurumsal

Portal Çelik Kapı

Kurumsal

Firmamız 2007 yılında Kayseri'de Portal Çelik Kapı olarak kurulmuş, statik boyalı ekonomik ucuz çelik kapı, ahşap kaplamalı lüks çelik kapı, yangın kapısı, apartman kapısı ve villa kapılarının üretimine başlamıştır.

Firmamız çelik kapı üretmenin aynı zamanda sosyal bir sorumluluk olduğunun farkında olup; çelik kapı üretmenin değil her zaman daha güvenli çelik kapı ve kaliteli çelik kapı üretme amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

14 noktadan kilitlemeli merkezi kilitli, yeni teknoloji parmak izi giriş sistemli çelik kapı imalatını uzman personelimizle gerçekleştirmekteyiz. Çelik kapı çeşitlerimiz ölçülere göre özel olarak imal edilmekte, güvenli, ekonomik, estetik kavramlarında önem sırasını ihmal etmemektedir. En ekonomik ucuz çelik kapı yerine en güvenli ancak fiyatı yönü ile bütçenize uygun çelik kapı üretmekteyiz.

Portal Çelik Kapı bunu güncel üretim teknolojisi ve tecrübeli teknik personeline borçludur. Kalite sistem belgelerimizi alarak bunu belgelemiş bulunmaktayız. Daima yüksek kaliteli üretim yapmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve kalite yönetim sistemlerini takip etmek kalite politikamızdır.
Portal Çelik Kapı Kayseri'de üretici çelik kapı firması olarak, başta İstanbul, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Edirne, Balıkesir, Kütahya, Samsun, Trabzon, Antalya, Mersin, Van olmak üzere Türkiye’nin diğer bütün illerine de hizmet vermektedir. Özellikle İstanbul’a çelik kapı montaj ve satışlarımız bayilerimiz aracılığı ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Sürekli yenilenen ve güncel eğilimleri takipte büyük başarı yakalayan, kişiye özel çelik kapı konusunda hızlı ve çağdaş tasarımlar sunan Portal Çelik Kapı Orta Doğu, Afrika, Asya ve Avrupa Ülkelerinde de her geçen gün artan bir taleple karşılaşmakta ve yurtdışına da çelik kapı ihraç etmektedir.

Firmamız her geçen gün daha fazla evi Portal Çelik Kapı sağlamlığı ve kalitesi ile tanıştırarak göz alıcı güvenli çelik kapılar ile rahatça uyumalarını sağlamaktadır.

Portal Çelik Kapı müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kendini sürekli yenilemeyi, müşterisi için doğru, uygun ve sağlıklı çözümler üretebilmek için araştırmacı ve seçici olmayı kendisine ilke edinmiştir.

01.

AR-GE

İnovasyon odaklı ve Portal Çelik Kapı'nın dinamiklerine uygun AR-GE mühendislerimizi ve tasarımcılarımızı istihdam ederken; yenilikçi, kreatif ve dinamik bu ekibe son teknoloji cihaz ve sistemlerle çalışma imkanı sunduk. AR-GE departmanımızda tasarımların sürdürülebilir olmasının yanısıra; güvenlik, sağlamlık ve yüksek mukavemet esas alınmaktadır.

02.

GÜVENLİK

Portal Çelik Kapı olarak en çok değer verdiğimiz ilke güvenlik olmakla birlikte bu ilke doğrultusunda sizlerin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun , Avrupa standartlarında, üst düzey kilit sistemlerini geliştirdik. ‘En Sağlam Kapılar’ sloganı ile yolumuza devam ederken son teknoloji donanımlarımızı sizin güvenliğiniz için kullanıyoruz. Biliyoruz ki sevdikleriniz, aileniz sizin için çok önemli. Bu doğrultuda gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Güvenle kalın...

03.

TASARIM

Portal Çelik Kapı Yeni Koleksiyon Ürünleri, uzun süren ve detaylı araştırmalar sonucunda uzman AR-GE ekibimiz tarafından tasarlanırlar. Teknik ve ergonomik fonksiyonları modern tasarımlarda birleştiriyoruz. Çizim ve modellemesi de dahil tüm aşamaları patentli bir şekilde gerçekleştirirken doğanın zengin renk tonlarından ve enerjisinden ilham alıyoruz.